Lavinamosios knygos vaikams

Lavinamosios knygos vaikams skirtos ankstyvajam vaikų ugdymui. Knygelės apima platų ugdymo spektrą. Galima lavinti smulkiąją motoriką, mokyti spalvų, formų ir dydžių. Tuo pačiu – ir pasaulio pažinimo, dėmesingumo, kruopštumo, kantrybės.
Knygelės žadina ir kūrybiškumą – galite kartu su vaiku kurti istorijas, pasakas, jas suvaidinti.
Knygelėse yra judančių detalių, kurių nuėmimas ir uždėjimas reikalauja rankyčių jėgos, koordinuoto judesio, atidumo. Taip pat rasite ir pirštukų lėlyčių, skirtų  namų teatrui, fantazijos lavinimui, įtaigesniam pasakos skaitymui.

Lavinamosios knygos vaikams – ir pirmosioms raidėms mokytis

Kai kurios knygelės turi tekstą. Todėl tinka ir vyresniam vaikui, besidominčiam raidėmis ir skaitymu.
Beveik visos knygelės gali būti personalizuotos. Tai reiškia, kad jos viršelį puošia vaiko vardas. Tad siūta knyga yra puiki lankytuvių, pirmųjų gimtadienių, Kalėdų, krikštynų dovana. Kuri išties pradžiugins, bus naudinga ir naudojama. Dažnai lankant mažylį, kyla klausimas, ką padovanoti, kad dovana nenugultų į stalčių rinkti dulkių, bet būtų tikrai džiuginanti. Galiu garantuoti – tokios knygelės tampa vienu mėgstamiausių žaidimų įrankių. Tarsi augančių kartu su vaiku ir vis naujai atrandamų skirtingais amžiaus periodais.

Lengvos ir neužimančios daug vietos, todėl visur gali keliauti kartu

Knygelės – labai lengvos ir minkštos, todėl jas galite pasiimti į kelionę lėktuvu, automobiliu, vykstant pas gydytoją ar ten, kur reiks bent trumpam užimti mažylį. Jos neužims daug vietos ir nesukurs papildomo bagažo svorio.

Knygelės siuvamos iš eco medvilnės ir sintetinio veltinio.
Papildomos detalės: sinteponas, užtrauktukai, sagos, virvelės, karoliukai, magnetai, velcro juosta.
Knygeles sudaro 6 veiklos puslapiai ir vardinis viršelis. Knygelių dydis – 22×27 cm.

Tai – puiki pagalba tėvams, logopedams, ankstyvojo ugdymo mokytojams. Tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo 12 mėn iki 6m.
Vaikai iki 3m. turėtų žaisti su suaugusiuoju, kadangi yra smulkių detalių. Valyti drėgna šluoste.

Pirkinių krepšelis