Apie mane

Sveiki, esu Vilma, spalvoto ir smagaus "Pirštukų pasaulio" kūrėja.

Kūryba mane lydi visą gyvenimą

Nuo pat mažens mane lydi kūryba ir rankų darbas. Augau šeimoje, kurioje buvo vis kas nors kuriama: siuvama, siuvinėjama, neriama, drožinėjama, statomi spektakliai, vaidinama. Todėl nenuostabu, kad rankdarbiai ir kūryba yra manyje. Pasirinkusi mokytojos kelią ir dėstydama lietuvių kalbą, ilgus metus mokiau gimnazistus kūrybiškumo. Kartu statėme spektaklius, organizavome didelius projektus ir džiaugėmės kūrybos procesu bei rezultatais.

Gimus mano pačios vaikams, tapo artimas ankstyvasis ugdymas. Norėjosi atrasti žaislų, kurie ne tik barškėtų, žybčiotų, grotų, bet ir skatintų nurimti, susikaupti. Taip gimė mano lavinamosios siūtos knygos. Jos - "lėti" žaislai, kurie ugdo vaiko kantrybę, kūrybiškumą, padeda sutelkti dėmesį.

Pirštukų pasaulis kūrėja Vilma

Mano kūrinius galite apžiūrėti čia:

Knygelės padeda kurti ryšį tarp suaugusiųjų ir vaikų

Mano kuriamos lavinamosios knygos padeda suaugusiems kūrybiškai ir žaismingai ugdyti vaikus. Juk vaiko pagrindinė užduotis yra mokytis žaidžiant. O šios knygelės tam puikiai praverčia.

Dirbu ankstyvojo ugdymo mokytoja, todėl kurdama knygeles mąstau ne tik apie jų žaidybinę naudą. Tačiau ir apie tai, kaip jos kūrybiškai gali pasitarnauti ugdymui. Knygelės skirtos tiek visai mažiems, vos metukų sulaukusiems vaikučiams, tiek jau ir vyresniems, darželinukams, besidomintiems skaičiais, raidelėmis. Gebantiems sukurti ir papasakoti savo istoriją.

Čia rasite ne tik knygeles, bet ir pirštukų lėlytes, kurios padės sukurti namų teatrą. Jomis galėsite iliustruoti vakaro pasakas, ugdysite vaiko fantaziją, kūrybiškumą ir net emocinį intelektą.

Vedu edukacijas darželiuose, bibliotekose, mokykloje, organizuoju savo siūtų lavinamųjų knygų pristatymus jūsų pasirinktoje erdvėje. Tad visada kviečiu draugauti ir bendradarbiauti.

Pirštukų pasaulis vaikams

Siuntimas visame pasaulyje

Net jei gyvenate ne Lietuvoje, knygelę galiu atsiųsti į bet kurį pasaulio kraštą.

Aukščiausia kokybė, kurta rankomis

Visas knygeles siuvu pati, kiekvienam individualiai. Įdėdama daug meilės ir darbo.

6 metai patirties

Knygeles kuriu jau 6 metus

Bendradarbiaudama su teatro ir meno srities atstovais, sukuriame išties turtingą ir išskirtinį turinį.

Gamybos trukmė

Kiekvieną knygelę siuvu Jums asmeniškai

Todėl reikės šiek tiek Jūsų kantrybės. Knygelių siuvimas užtrunka 14-20 dienų.

Pirkinių krepšelis