Pirštų lėlės

Rezultatų: 1

 • Pirštų lėlės

  Pirštukų lėlytės

  3,50 
  Ežiukas
  Avytė
  Ožkytė
  Paršiukas
  Gaidelis
  Kačiukas
  Vištytė
  Šuniukas
  Arkliukas
  Laputė
  pelėda
  Kiškis
  Vilkas
  Clear

Pirštų lėlės – tai unikalūs maži žaisliukai, kurie gali atgyti užsidėjus ant piršto. Galite juos prakalbinti, sukurti istoriją ar pasekti pasaką. Maži, lengvi ir daug vietos neužimantys žaisliukai galės kartu keliauti į keliones, pas gydytojus ar senelius. Sukurs saugumo jausmą, kai šis tas jaukaus ir pažįstamo yra visuomet šalia. Švelni katytė ar rožinis paršelis nutupdytas ant pirštuko atgyja, nuramina bei padrąsina, kai to labiausiai reikia.

Pirštų lėlės – puiki edukacinė priemonė tiek namuose, tiek darželyje ar logopedo kabinete

Rankomis siūtos lėlytės bus smagus žaislas namuose. Padės pasekti pasaką prieš miegą ar sukurs glaudų ryšį tarp vaiko ir tėvų, kartu kuriant istorijas ir prisiimant vaidmenis. Taip pat  tokios lėlės gali pasitarnauti ir darželyje, mokantis pasaulio pažinimo ar emocinio intelekto.  Vaikams lengviau išgirsti ir priimti informaciją iš mėgstamo ir pažįstamo personažo. Smagiau mokytis žaidimo metu.
Pirštukų lėlės gali praversti logopedų ar psichologų kabinetuose. Tai pagalbinė priemonė, padedanti atsipalaiduoti, atsiverti, mokytis.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai mieliau renkasi žaisti su gyvūnėliais nei su lėlėmis – žmonėmis. Lėlytė gyvūnas gali padėti modeliuoti įvairiausias jūsų šeimos gyvenimo situacijas. Tegul vaikas supažindina gyvūnėlį su šeimos nariais, papasakoja jam apie save – taip vaikas gali išreikšti visiškai netikėtas emocijas ir mintis. Su gyvūnėliu – pirštukų lėle – gali pasidalinti, kaip sekėsi darželyje, kas jį džiugina ar liūdina, ką mėgsta, ko ne. Tokia lėlė tampa savotišku tarpininku, supaprastinančiu vaiko ir aplinkinių santykius, padeda išreikšti giliąsias ir ne visada suvokiamas būsenas, troškimus, užslėptus poelgių motyvus.
Rankomis kurtos ir siūtos lėlės – mielos, jaukios, draugiškos.  Jos nedidelės, todėl vaikams jas lengva priimti, pamėgti, susidraugauti.
Mažas lėlytes patogu pasiimti su savimi į kelionę ar tiesiog turėti kišenėje. Jei tenka keliauti, ilgiau luktelėti, kad vaikui nepasidarytų nuobodu lėlytė gali stryktelti ant piršto ir laukti kartu. Tad mano siūtos pirštukų lėlės ne tik žaidimų, pasakų draugai, bet ir terapinė priemonė, padedanti vaiką prakalbinti, padrąsinti, nuraminti ar pralinksminti.

Pirkinių krepšelis