Lavinamoji knyga vaikams PASAULIO GYVŪNŲ KNYGA

75,00 79,00 

☼ Sudaryta iš 6 veiklos puslapių, kuriuose rasite 18 nusegamų detalių
☼ Padės mokytis spalvų, gyvūnų pavadinimų, raidelių. Lavins smulkiąją motoriką
Gaminama po užsakymo. Gamyba užtrunka 14-20 dienų

Vardas ant viršelio

Įrašykite vardą tokiu linksniu, kokiu norite, kad būtų užrašyta. Pvz. "Jonas" ar "Jono". (Vardo uždėjimas papildomai nekainuoja).

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Lavinamoji knyga vaikams PASAULIO GYVŪNŲ KNYGA  sudaryta iš 6 veiklos puslapių, kuriuose rasite 18 nusegamų detalių. Knygelėje susipažinsite su pasaulio gyvūnais, padėsite pagauti banginiui maisto, pasimokysite geometrinių figūrų su vėžliu. Išvardinsite, kokių spalvų balionus neša dramblys ir kur slepiasi Lietuvos trispalvė. Pasvarstysite, kodėl žirafa siekia debesis, pamaitinsite išalkusį begemotą. Mokysitės spalvų, dydžių, formų, užtraukti ir atitraukti užtrauktuką, užsegti sagą. Tai smagus būdas pažinti pasaulį, sužinoti gyvūnų pavadinimus bei jų kūno dalis. Kuris iš jų turi straublį, o kuris ilgą kaklą. Kas gyvena vandenyje, o kas medyje. Ši siūta vardinė lavinamoji knyga padės vaikui plėsti žinias apie pasaulį, gamtą, lavins smulkųjį rankyčių raumenyną, ugdys kantrybę, dėmesingumą.

Lavinamoji knyga vaikams PASAULIO GYVŪNŲ KNYGA – vis nauji atradimai skirtingame amžiuje

Ši knygelė tinka mažyliams nuo 12 mėnesių. Tokiame amžiuje smagu tyrinėti spalvas, paveikslėlius, besišypsančius gyvūnėlius. Vartant puslapius, nuimant ir pridedant paveikslėlių detales knygelė padės lavinti ir rankyčių smulkiąją motoriką. Ėmęs kalbėti mažylis, galės mokytis atpažinti spalvas, įvardinti jų pavadinimus. Taip pat pažinti ir pasakyti knygelės herojų – gyvūnų pavadinimus. Dar vėliau, pradėjęs domėtis raidėmis, knygelėje galės mokytis ir jų.
Tai – pirmasis vardinis vaiko elementorius, su kuriuo vaikutis auga. O vėliau gali būti išsaugomas kaip gražus prisiminimas iš vaikystės. Tai pirmoji mažylio knyga, kuri padeda suaugusiems žaismingai lavinti vaiką ir stiprinti savo ryšį su juo.

Geriausia pagalbininkė ilgose kelionėse

Ruošiatės ilgai kelionei su mažyliu automobiliu? O gal pirmam skrydžiui lėktuvu? Jaudinatės, kad vaikučiui kelionė prailgs ir ieškote smagaus ir įtraukiančio užsiėmimo?
O gal apsilankymai pas gydytoją ir laukimas prie jo kabineto kelia per didelį jaudulį? Jauki ir įdomi rankomis siūta lavinamoji  PASAULIO GYVŪNŲ KNYGA vaikams gali tapti puikiausia pagalbininke. Juk dažnai mažyliui reikia įtraukiančios veiklos, nukreipiančios dėmesį nuo jaudulį keliančių situacijų. Knygelė labai lengva, minkšta, todėl ji neužims daug vietos kelioniniame krepšyje.

Knygelė siuvama iš eco medvilnės ir sintetinio veltinio.
Papildomos detalės: sinteponas, užtrauktukai, sagos, virvelės, magnetai, velcro lipdukai.
Dydis 22×27 cm. Tinka vaikams nuo 12mėn. Vaikai iki 3m. žaidžia su suaugusiuoju, yra smulkių detalių. Valyti drėgna šluoste.

 

Jei norite knygelės su daugiau veiklos puslapių, susisiekite asmenine žinute.
Jeigu norite vardo ant knygelės viršelio, įrašykite jį prie užsakymo tam nurodytame langelyje.
Knygelės viršelio medžiaga bus parinkta kūrėjos, jei turite asmeninių norų, taip pat susisiekite.

 

Įpakavimas

Medžiaginiame maišelyje, Be maišelio

Pirkinių krepšelis