Edukacinė knyga vaikams MIŠKO KNYGA

75,00 79,00 

☼ Knygelė sudaryta iš 6 veiklos puslapių, 6 pirštukų lėlyčių ir 15 nuimamų detalių
☼ Padeda mokytis spalvų, dydžių, formų, užtraukti ir atitraukti užtrauktuką, užsegti sagą
Gaminama po užsakymo. Gamyba užtrunka 14-20 dienų

Vardas ant viršelio

Įrašykite vardą tokiu linksniu, kokiu norite, kad būtų užrašyta. Pvz. "Jonas" ar "Jono". (Vardo uždėjimas papildomai nekainuoja).

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Edukacinė knyga vaikams MIŠKO KNYGA sudaryta iš 6 veiklos puslapių, 6 pirštukų lėlyčių ir 15 nuimamų detalių.
Knygelės turinį sudaro miške ar pievoje sutinkami gyvūnai. Apie juos galite kurti istorijas, leistis į žvejybą su katinu, miške sutikti lapę, kiškį, pelėdą. Padėti varlei sugauti musę, pažaisti labirintą ant sraigės kiauto, suskaičiuoti boružės ir jos vaikelio taškelius. Papasakoti, ką ežys neša savo spygliukuose.
Mokykitės spalvų, dydžių, formų, užtraukti ir atitraukti užtrauktuką, užsegti sagą. Ši siūta vardinė lavinamoji knyga padės vaikui plėsti žinias apie pasaulį, gamtą. Lavinti smulkųjį rankyčių raumenyną, ugdyti kantrybę, dėmesingumą. Be to, galite susipažinti su raidėmis ir skaitymu. Tai pirmasis vardinis vaiko elementorius, kuris gali būti ir gražus vaikystės reliktas. Svarbiausia, kad žaismingai ugdydami vaiką, stiprinsite savo ryšį su juo.

Edukacinė knyga vaikams MIŠKO KNYGA – žaidžiant lengviausia pažinti pasaulį

Spalvingi gyvūnai ir įvairaus dydžio detalės kaip mat įtrauks jūsų mažylį tyrinėti ir atrasti skirtingas formas, spalvas, tekstūras. Žaidžiant juk lengviausia mokytis. O kaip smagu gamtoje sutikti ir atpažinti savo knygelės personažą. Šokinėjančią varlytę ar kažkur sparčiai skubantį ežiuką.
Knygelės kruopščiai siuvamos rankomis įdedant daug šilumos ir meilės. Todėl tampa dar mielesnės ir brangesnės jų savininkui. Medžiaginės knygelės tarnauja ilgiau nei popierinės, nes nesuplyšta, nenusidėvi.

Puiki dovana ir smagus užsiėmimas

Edukacinė knyga vaikams MIŠKO KNYGA – puiki pagalba tėvams, logopedams, ankstyvojo ugdymo mokytojams. Ji gali praversti poliklinikose, žaidimų kambariuose, vaikų bibliotekose. Siūta lavinamoji rankų darbo knyga yra puiki lankytuvių, pirmųjų gimtadienių,  Šv. Kalėdų, krikštynų dovana. Knygelė labai lengva, minkšta, todėl ją galite pasiimti į kelionę lėktuvu, automobiliu, vykstant pas gydytoją ar ten, kur reiks bent trumpam
užimti mažylį.
Knygelė siuvama iš eco medvilnės ir sintetinio veltinio.
Papildomos detalės: sinteponas, užtrauktukai, sagos, virvelės, karoliukai, magnetai, velcro lipdukai.
Dydis – 22×27 cm. Tinka vaikams nuo 12mėn. Vaikai iki 3m. žaidžia su suaugusiuoju, yra smulkių detalių.
Valyti drėgna šluoste.

Knygelė siūti pradedama tik po to, kai gaunamas Jūsų užsakymas ir apmokėjimas.
Jei norite knygelės su daugiau veiklos puslapių, susisiekite asmenine žinute.
Knygelės viršelio medžiaga bus parinkta kūrėjos. Jei turite asmeninių norų, taip pat susisiekite asmeniškai.

 

Įpakavimas

Medžiaginiame maišelyje, Be maišelio

Pirkinių krepšelis