Vaikiška knyga VAIKAMS APIE LIETUVĄ

85,00 89,00 

☼ Knygelę sudaro 6 veiklos puslapiai, net 30 nuimamų detalių, 9 pirštukų lėlės
☼ Kartu pridedamas gidas, leisiantis dar išsamiau pažinti Lietuvą
Gaminama po užsakymo. Gamyba užtrunka 14-20 dienų

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Vaikiška knyga VAIKAMS APIE LIETUVĄ buvo sukurta kartu su lėlininke Andžela Vitauskaite 2018m, kai Lietuva šventė Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį. Tai buvo dovana Lietuvos vaikams, gyvenantiems čia ir išvykusiems į kitas šalis. Unikali, autorinė knyga, kuri padeda suaugusiems paprastai ir žaismingai pasakoti apie mūsų šalies atributiką, žymias vietas, miestus, jų susikūrimą, gamtą ir žmonių gyvenimo būdą.
Knygelę sudaro 6 veiklos puslapiai, net 30 nuimamų detalių, 9 pirštukų lėlės. Knyga skirta kiek ūgtelėjusiems vaikams nuo 3m., kuriems jau svarbu ir naudinga pasakoti apie mūsų šalį.

Vaikiška knyga VAIKAMS APIE LIETUVĄ – su gidu, padedančiu išsamiau pažinti ir daugiau išmokti

Kartu su knygele, gausite ir gidą, kokias temas, klausimus galite aptarti su vaiku. Kartu su knygelėje gyvenančiu berniuku Rapolu versite puslapius ir taip keliausite per svarbias mūsų šalies vietas.  Mažesniems bus smagu mokytis atpažinti spalvas, formas, gyvūnus. Vyresniems – sužinoti Vilniaus sukūrimo legendą. Apie gandrų kelionę žiemoti į pietus ir laiką, kada jie grįžta namo. Istoriją apie tai, kad Lietuvos vardas kilęs nuo lietaus, nes jo šalyje netrūksta. Lietus ne tik pagirdo žemę ir visą, kas gyva, bet ir padovanoja stebuklingai gražią vaivorykštę. Vaikai turės galimybę pasidomėti ir pajūrio kraštu, kas gyvena Baltijos jūroje ir net pažvejoti magnetine meškere.

Puiki dovanos idėja, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenantiems vaikučiams

Vaikiška knyga VAIKAMS APIE LIETUVĄ – puiki edukacinė priemonė. Pagal jos turinį yra vedamos edukacijos 5 -10m. vaikams mokyklose, darželiuose ar bibliotekose.

Taip pat tai puiki dovana Lietuvoje ar svetur gyvenančioms šeimoms, kurioms svarbu palaikyti ryšį su savo gimta šalimi. Spalvingi paveikslėliai, žaismingos detalės ir kiekviename puslapyje besislepianti istorija sudomins, įtrauks ir išmokys naujų dalykų.

Knygelė siuvama iš eco medvilnės ir sintetinio veltinio.
Papildomos detalės: sinteponas, sagos, virvelės, karoliukai, magnetai, velcro lipdukai.
Dydis – 22×27 cm. Skirta vaikams nuo 3m. Vaikai iki 3m. žaidžia su suaugusiuoju, yra smulkių detalių.
Valyti drėgna šluoste.

Knygelė siūti pradedama tik po to, kai gaunamas Jūsų užsakymas ir apmokėjimas. Knygelės siuvimas užtrunka nuo 14 iki 20 dienų. Knygelės viršelis ir turinys nekeičiamas.

 

Įpakavimas

Medžiaginis maišelis, Be maišelio

Pirkinių krepšelis